Untitled Document powrót do strony >>> www.muzulmanie.com
www.muzulmanie.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego chrześcijański są rozpustne?
Autor Wiadomość
bilski 

Wysłany: Czw 31 Mar, 2016 19:25   Dlaczego chrześcijański są rozpustne?

Ostatnimi czasy zbulwersował mnie przykład pewnej młodej Polki.Otóż dziewczyna zakochała się w tureckim chłopaku.Spakowała manatki i wyjechała do Stambułu.Tam żyją na kocią łapę.Oczywiście ten chłopak jej nie kocha gdyż nie zrobiłby jej tego tylko najpierw ożenił się nią by ludzie mieli dla niej honor.Wiele Polek postępuje podobnie dziwiąc się potem,że są traktowane przez społeczeństwo muzułmańskie jak pomiotła.

Nie chodzi mi wcale o relacje Polek z mężczyznami muzułmańskimi lecz o to jak się zachowują w stosunku do wszystkich ich facetów.Mieszkają z nimi bez ślubu,uprawiają seks.Te dzisiejsze dziewczyny to ladacznice.Nie mogę zrozumieć dlaczego ich rodzice pozwalają im na te wybryki?Dlaczego państwo nie reaguje?Powinny spotkać się z jakąś karą,może nawet więzieniem.Polki kompromitują Polskę i przynoszą wstyd Polakom.Są uważane za łatwe i nikt ich nie szanuje.

Piotrek 
Piotr Grochowski

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016 23:45   

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że bardzo dobre wrażenie zrobiły na mnie Tatarki polskie w Białymstoku. Zawsze miłe, grzeczne, wiedzące że prezentują orientalny folklor muzułmański, który przyciąga nas Polaków. Piotrek.

bilski 

Wysłany: Sob 07 Maj, 2016 20:35   

Chrześcijanie są niemoralni i akceptują zło.Z tego powodu mając 25 lat w roku 1988 wybrałem Islam.Drugim,ważniejszym powodem było to,że Islam jest ściśle monoteistyczny.Niestety wyznawanie Islamu na polskiej prowincji jest bardzo trudne,zwłaszcza obecnie.Mam już prawie 53 lata,choruję na schizofrenię.Nie mam zasadniczo kontaktu z muzułmanami.Gdybym był zdrowy,wyjechałbym do Warszawy i pracował a przy tym uczestniczył w muzułmańskim życiu religijnym.Polacy z trudem akceptują muzułmanów ale Polak który przeszedł na Islam to już wielki zdrajca,nie tylko katolicyzmu ale wręcz ojczyzny.Wegetuję więc na swej prowincji raz wierząc w Islam a raz nie.Trudno mi powiedzieć dlaczego mimo wszystko nie wracam do starej religii?Czuję do niej jakąś odrazę i strach,że gdy to zrobię trafię do piekła.

Piotrek 
Piotr Grochowski

Wysłany: Pon 09 Maj, 2016 11:11   

Również ja, w wieku 22 lat, przyjąłem islam i leczę się psychiatrycznie. Właściwie co piątek, powinienem być w meczecie przy ulicy Wiertniczej w Warszawie.

Odpowiedz do tematu