Untitled Document powrót do strony >>> www.muzulmanie.com
www.muzulmanie.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to możliwe...?
Autor Wiadomość
edyta87

Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010 14:58   Czy to możliwe...?

Witam :) Jestem tu pierwszy raz, od jakiegoś czasu interesuję się Islamem. Może w skrócie opowiem moją historię... Jakiś czas temu poznałam mężczyznę, jest Turkiem. Przeżyliśmy ze sobą cudowne chwile, wspólny pierwszy raz, Jego i mój zarazem... Potem On musiał wracać do kraju, ja zostałam tutaj, oboje byliśmy zakochani, lecz sytuacja zmusiła nas do zakończenia tej znajomości. Niedawno spotkaliśmy się w internecie, minęło ponad 3 lata, ja - kiedy tylko wyjechali instalatorzy internetu (wcześniej nie miałam internetu) - po prostu wpisałam Jego nazwisko na facebooku i BYŁ :) Teraz piszemy ze sobą maile, rozmawiamy, chyba to wszystko się odrodziło... Jestem szczęśliwa, jak dawniej... Tylko jest jedna sprawa... Hmm ja mam męża i dziecko. Męża poznałam niedługo po rozstaniu z Alim, chciałam zapomnieć i zacząć nowe życie a stało się tak, że zaszłam w ciążę... Córcię kocham nad życie i nigdy nie żałowałam, że Ją mam, co do męża - niestety jest inaczej... Nigdy Go nie kochałam, byłam z nim tylko dla Dziecka... Teraz pragnę być z moim Alim, jak nigdy niczego, On też tego chce... On studiuje, dlatego ja nie chcę zmuszać Go do deklaracji. Dlatego chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwe małżeństwo Muzułmanina z już mężatką z dzieckiem...? I do tego chrześcijanką... Ja bardzo dużo czytam o Islamie, chcę wiedzieć wszystko. Być może dojrzeję do decyzji o zmianie religii na Islam, nie chce niczego robić na siłę, bo wiem, że nie można przejść na islam dla kogoś, a tylko dla siebie... Proszę - nie piszcie niczego złego o mnie, ja wiem że może i źle robię, ale wiem, że kocham tego człowieka i chcę z Nim spędzić życie, jestem tego pewna... Ja czuję, że to na Niego czekałam całe życie... Proszę o odpowiedź na moje pytanie i z góry dziękuję :)

Kasia_B

Wysłany: Sro 23 Gru, 2015 16:01   

Cytat:
czy jest możliwe małżeństwo Muzułmanina z już mężatką z dzieckiem...?

Nie jest możliwe.
Poligamia jest praktykowana. Poliandria - nie :neutral:

edyta87

Wysłany: Sro 30 Gru, 2015 22:26   :)

Źle mnie zrozumiałaś, miałam na myśli oczywiście siebie po rozwodzie :) Ale dziękuję za odpowiedź, zapomniałam już nawet, że napisałam taki post...

Odpowiedz do tematu