Untitled Document powrót do strony >>> www.muzulmanie.com
www.muzulmanie.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
mazulmanka w moim zyciu, poradzcie cos bo jestem w dolku :/
Autor Wiadomość
adrian_l_88

Wysłany: Wto 03 Lis, 2009 16:48   mazulmanka w moim zyciu, poradzcie cos bo jestem w dolku :/

Witam,

Bardzo prosze o rozwage i powazne odpowiedzi bo jestem bardzo swiezy w tym temacie.

Od jakiegos czasu ok 4 mies mieszkam w Anglii, i przypadkowo poznalem tutaj dziewczyne pakistanska muzulmanke. Dziewczyna jest tak mila, zabawna i calkowicie w moim typie ze nie sposob bylo mi sie nie zakochac! tak jest zakochalem sie i to na powaznie. Ma 18 lat. Teraz widzimy sie prawie codziennie, piszemy do siebie, bardzo czesto wychodzimy na obiad czy do kina i uwaza mnie juz za dobrego przyjaciela.

teraz jestem w wielkim dolku, bo nie potrafil bym sie teraz od niej odwrocic , a koledzy przestrzegaja mnie ze z tego nic dobrego nie wyniknie, ona jest kompletnie z innej religii kultury wiec nic z tego nie bedzie, ze to jest glupota ze ja dalej to ciagne spotykajac sie z nia.

Jesli macie jakies podobne doswiadczenia, prosze podzielcie sie bo juz nie wiem co mam robic :(

haifafatmamurat

Wysłany: Sob 07 Lis, 2009 16:57   Kto powiedział że musicie się rozstac

W Koranie jest w prawdzie napisane ze nie powinno sie zawierac związku muzułmanki z nie muzułmaninem
ale jezeli Was łączy ta prawdziwa miłośc to Ty przejdziesz na Islam z racji miłości do tej dziewczyny.
To by było jedyne racjonalne wyjscie i oboje będziecie mogli byc szczesliwi, ona względem Boga bedzie w porządku - oboje bedziecie. Allach (pokoj z nim) Was pobłogoslawi. Ty powinienes sie poważnie zastanowic czy jestes gotowy dla niej przyjąc wiarę i styl życia w tej religii i czy dasz sobie radę, nie kazdy pamiętaj moze byc prawdziwym muzułmaninem, religia wymaga wyrzeczen i poświęcenia. Twoi znajomi mają rację, ponieważ cię znaja ale od Ciebie zalezy decyzja. Pozdrawiam

adrian_l_88

Wysłany: Czw 10 Gru, 2009 18:05   

dziekuje za odpowiedz :) wprawdzie jestem sklonny przejsc na wiare islamu jednak musze sie duzo jeszcze o niej dowiedziec, musze wiedziec w jakim stopniu moze sie moje zycie zmienic , czego musialbym sie wyrzec ://

prosze poleccie jakies strony internetowe gdzie moglbym znalezc odpowiedzi na te wszyskie nurtujace mnie pytanie... jestem w naprawde wielkim dolku, nie potrafie o tym przestac musiec, juz teraz wiem ze ta dziewczyna jest dla mnie wszystkim i one by chciala zebym zmienil wiare ale poprostu musze wiedziec wszystko co mnie nurtuje nim podejme prawdopodobnie najwazniejsza decyzje w moim zyciu !!!

welea 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010 17:58   

polecam strone planetaislam.com, a jesli chodzi o dziewczyne to obawiam sie, ze wazniejsze moze byc co mysla i jakie podejscie maja jej rodzice, bracia ni to ze przejdziesz na islam.
Ona moze sobie chciec zebys zmienil religie, ja tez bym chciala zebys przyjal Islam, co nie znaczy ze chce z Toba wiazac swoja przyszlosc. Kazdy muzulmanin sie cieszy jesli slyszy ze ktos "nowy" przechodzi na Islam.
Szczerze radze, dowiedz sie jak najwiecej o jej stosunkach z rodzina, czy oni wiedza, ze sie spotykacie?

haifafatmamurat

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010 17:47   

Wlaśnie! Czyż jej rodzina wie o Was? może na początku porozmawiaj z nia szczerze i podpytaj się coś o jej rodzinie, rodzicach... zobaczysz co Ci powie. Myśle że troszkę to rozwiąże Twoje wątpliwości..
O Islamie i zwyczajach, modlitwie, obowiązkach poszukaj w google. pozdrawiam

Odpowiedz do tematu