Untitled Document powrót do strony >>> www.muzulmanie.com
www.muzulmanie.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Arabska kobieta
Autor Wiadomość
desertdog 
desertfox

Wysłany: Nie 23 Sie, 2015 16:58   Arabska kobieta

Gdzie we Wrocławiu mogę znaleźć arabską kobietę? Chciałbym mieć arabską kobietę i nie wiem, jak znaleźć arabską kobietę, bo mieszkam we Wrocławiu. Gdzie we Wrocławiu mogę znaleźć arabską kobietę? Czekam na odpowiedź.

[ Dodano: Czw 31 Gru, 2015 17:21 ]
Po Nowym Roku chcę przejść na islam. Nie chcę już być chrześcijaninem. Straciłem wszelką wiarę w chrześcijaństwo. Dlatego chcę przejść na islam, żeby przede wszystkim moja przyszła arabska kobieta pokochała mnie bardziej. Ponoć we Wrocławiu, gdzie mieszkam jest meczet, ale nie wiem gdzie? Jak po Nowym Roku przejść na islam we Wrocławiu? Czekam na odpowiedź. Mój adres e-mailowy: baltyk12@onet.eu; a mój telefon komórkowy: 885 342 336.

[ Dodano: Pią 15 Sty, 2016 11:17 ]
W tym roku chcę przejść na islam. Nie chcę już być chrześcijaninem. Straciłem wszelką wiarę w chrześcijaństwo. Dlatego chcę przejść na islam, żeby przede wszystkim moja przyszła arabska kobieta pokochała mnie bardziej. Ponoć we Wrocławiu, gdzie mieszkam jest meczet, ale nie wiem gdzie? Jak po Nowym Roku przejść na islam we Wrocławiu? Czekam na odpowiedź. Mój adres e-mailowy: baltyk12@onet.eu; a mój telefon komórkowy: 885 342 336. W razie czego w każdą środę od godziny 14.30 do godziny 15.30 przebywam w Pasażu Grunwaldzkim przy rondzie Ronalda Reagana na placu Grunwaldzkim. Mój znak rozpoznawczy mojej pozycji to moja prawa dłoń uniesiona w górę i mina uśmiechniętego złoczyńcy z filmu fabularnego.

[ Dodano: Czw 07 Kwi, 2016 18:25 ]
Niestety jeszcze do tej pory nie przeszedłem na islam ani jeszcze do tej pory nie znalazłem arabskiej drugiej połowy, bo taka jedna niewierna stoi mi na przeszkodzie. Nazywa się Estera, ma 25 lat i mieszka na Psim Polu we Wrocławiu. Cały czas nęka mnie telefonicznie i SMS-owo oraz cały czas zaczepia i nagabuje mnie w wrocławskim rynku. Moja matka matka pogardliwie żartuje, że ta niewierna zakochała się we mnie. Ale na nie chcę żadnej chrześcijanki ani nie chcę już być chrześcijaninem. Straciłem wszelką wiarę w chrześcijaństwo. Dlatego chcę przejść na islam, żeby przede wszystkim moja przyszła arabska kobieta pokochała mnie bardziej, bo chcę ożenić się z muzułmanką, i to z arabską muzułmanką. Co mam robić? Mój adres e-mailowy: baltyk12@onet.eu; a mój telefon komórkowy: 885 342 336.

Odpowiedz do tematu