Untitled Document powrót do strony >>> www.muzulmanie.com
www.muzulmanie.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie trzeba się zgłosić żeby przejść na islam ?
Autor Wiadomość
Mahomet

Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 00:26   Gdzie trzeba się zgłosić żeby przejść na islam ?

As-Salam alejkum (Witam)
Mieszkam stosunkowo niedaleko Katowic. Niestety, nie znam osobiście żadnego muzułmanina. Gdzie mogę się zgłosić?
Bardzo proszę o informacje.

Dziękuję i pozdrawiam

saiida

Wysłany: Czw 18 Gru, 2008 09:18   

Waalaikum Assalam
Ja tez mieszkam stosunkowo blisko katowic, ale nie mam mozliwosci odzwiedzin meczetu tak czesto jakby chciala.
A co do przejscia na Islam, to wcale nie trzeba sie nigdzie zglaszac. Jezeli jestes 100% pewny tego, ze chcesz to zrobic, jezeli czujesz taka wewnetrzna potrzebe plynaca prostoz serca, to wystarczy wypowiedziec Shahade. Powinno to sie odbyc przy 2 swiadkach (muzulmaninach), ale pamietajamy, ze jezeli ich nie mamy, to najlepszym swiadkiem naszej wiary jest sam Allah i to przed nim mozemy wypowiedziec Shahade. Jesli masz jeszcze jakies pytania, prosze pytac :)

pozdrawiam
Assalalam Alaikum
Saiida

mattusili

Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 18:11   

Mam pytanie jestem mezczyzna i chce sie ozenic z muzulmanka- czy konieczne jest przejscie na Islam z mojej strony, jeżeli tak to prosze o pomoc jak moge to zrobic jako mezczyzna? Czy są inne zasady dla mezczyzn i kobiet? Prosze o odpowiedz i pomoc.

simba114

Wysłany: Pon 04 Paź, 2010 20:24   

chcę przejść na islam gdzie mam się zgłosic-simba

mgrudzien1993

Wysłany: Czw 03 Wrz, 2015 18:48   Nowa droga.

Witam, chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę się skierować i gdzie ZACZĄĆ chodzić , aby przejdź na ISLAM. Mieszkam w Lublinie.

Wysłany: Wto 22 Gru, 2015 16:07   

Oczekuje na akceptację

Piotrek 
Piotr Grochowski

Wysłany: Sob 26 Gru, 2015 05:14   

W Lublinie meczet muzułmański mieści się przy ulicy Namysłowskiej 2. Odwiedziłem ten meczet w 2001 roku. Prowadzony jest przez ludność arabską. Panują w nim dogodne warunki do modlitwy, pogłębiania wiedzy o Koranie, sunnie i życiu proroka Muhammada (sałs).

desertdog 
desertfox

Wysłany: Czw 31 Gru, 2015 17:19   

Po Nowym Roku chcę przejść na islam. Nie chcę już być chrześcijaninem. Straciłem wszelką wiarę w chrześcijaństwo. Dlatego chcę przejść na islam, żeby przede wszystkim moja przyszła arabska kobieta pokochała mnie bardziej. Ponoć we Wrocławiu, gdzie mieszkam jest meczet, ale nie wiem gdzie? Jak po Nowym Roku przejść na islam we Wrocławiu? Czekam na odpowiedź. Mój adres e-mailowy: baltyk12@onet.eu; a mój telefon komórkowy: 885 342 336.

[ Dodano: Czw 07 Kwi, 2016 18:23 ]
Niestety jeszcze do tej pory nie przeszedłem na islam ani jeszcze do tej pory nie znalazłem arabskiej drugiej połowy, bo taka jedna niewierna stoi mi na przeszkodzie. Nazywa się Estera, ma 25 lat i mieszka na Psim Polu we Wrocławiu. Cały czas nęka mnie telefonicznie i SMS-owo oraz cały czas zaczepia i nagabuje mnie w wrocławskim rynku. Moja matka matka pogardliwie żartuje, że ta niewierna zakochała się we mnie. Ale na nie chcę żadnej chrześcijanki ani nie chcę już być chrześcijaninem. Straciłem wszelką wiarę w chrześcijaństwo. Dlatego chcę przejść na islam, żeby przede wszystkim moja przyszła arabska kobieta pokochała mnie bardziej, bo chcę ożenić się z muzułmanką, i to z arabską muzułmanką. Co mam robić? Mój adres e-mailowy: baltyk12@onet.eu; a mój telefon komórkowy: 885 342 336.

[ Dodano: Czw 07 Kwi, 2016 18:23 ]
Niestety jeszcze do tej pory nie przeszedłem na islam ani jeszcze do tej pory nie znalazłem arabskiej drugiej połowy, bo taka jedna niewierna stoi mi na przeszkodzie. Nazywa się Estera, ma 25 lat i mieszka na Psim Polu we Wrocławiu. Cały czas nęka mnie telefonicznie i SMS-owo oraz cały czas zaczepia i nagabuje mnie w wrocławskim rynku. Moja matka matka pogardliwie żartuje, że ta niewierna zakochała się we mnie. Ale na nie chcę żadnej chrześcijanki ani nie chcę już być chrześcijaninem. Straciłem wszelką wiarę w chrześcijaństwo. Dlatego chcę przejść na islam, żeby przede wszystkim moja przyszła arabska kobieta pokochała mnie bardziej, bo chcę ożenić się z muzułmanką, i to z arabską muzułmanką. Co mam robić? Mój adres e-mailowy: baltyk12@onet.eu; a mój telefon komórkowy: 885 342 336.

Odpowiedz do tematu