Untitled Document powrót do strony >>> www.muzulmanie.com
www.muzulmanie.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
"zamachy" to nic innego jak wołanie o pomoc.......
Autor Wiadomość
moderator
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Maj, 2004 00:05   "zamachy" to nic innego jak wołanie o pomoc.......

świat żle odczytał "wybuchy" w madrycie.Według mnie to był krzyk rozpaczy świata islamu-ZOBACZCIE NAS I NIE POZWALAJCIE NAS KRZYWDZIC.MY MIŁUJEMY POKÓJ.Bo jak inaczej zwrócic czyjąś uwagę jak nie aktem pełnym dramatyzmu.Świat goni za pieniądzem,zatraca wartosci moralne,dla korzyści wypiera się wiary.To że hiszpanie wycofali się z iraku świadczy o tym,że usłyszeli ten krzyk a nie o ich tchórzostwie jak sądzi teraz wielu.zapraszam do dyskusji.

ALLAH JEST WIELKI

Yahya

Wysłany: Sro 19 Maj, 2004 20:19   

moderator napisał/a:
świat żle odczytał "wybuchy" w madrycie.
:shock: To byl zamach na niewinnych ludzi :!:
Cytat:
Według mnie to był krzyk rozpaczy świata islamu-ZOBACZCIE NAS I NIE POZWALAJCIE NAS KRZYWDZIC.MY MIŁUJEMY POKÓJ.
:shock: Nie krzywdzie innych to i was nie beda krzywdzic. Milujecie pokoj zabijac innych .... :?:
Cytat:
Bo jak inaczej zwrócic czyjąś uwagę jak nie aktem pełnym dramatyzmu.
:shock: Prosze o wiecej takich aktow pelnych dramatyzmu :cry: Tu poniesli smierc ludzie, ktorzy nie mieli nic wspolnego z USA, byc moze byli nawet przeciwko okupacji wojsk hiszpanskich w Iraku.Udalo sie wam. Wojska hiszpanskie wycofuja sie, ale jakim kosztem :evil:
Cytat:
To że hiszpanie wycofali się z iraku świadczy o tym,że usłyszeli ten krzyk a nie o ich tchórzostwie jak sądzi teraz wielu.zapraszam do dyskusji.
Zamachy na dziennikarzy z Polski spowodowaly tylko wzrost poparcia dla dla dalszej akcji Polski w Iraku. Efekt odwrotny co zamierzonego.

wichurra

Wysłany: Pią 21 Maj, 2004 09:43   

Wypowiedź moderatora traktuję jako prowokację, dlatego też nie wypowiem sie na ten temat:)

taiidan

Wysłany: Pon 02 Sie, 2004 23:20   

moderator jest chyba je...ęty w dekiel jakie wołanie jak biedak na śmietniku doznaje krzywdy to nie morduje niewinnych ludzi " HEJ JESTEM BIEDNY DAJCIE MI PRACĘ ".
Szkoda że ja nie przesłuchwałem tych co są odpowiedzialni za zamachy bo metody Gestapo byłyby wyprawą do sklepu z zabawkami.

messenger

Wysłany: Pon 06 Wrz, 2004 16:50   Terroryzm-słowo wytrych?

Czy ludzie nie zauważają , że pod hasłem " uwaga terroryzm " załatwiaja możni tego świata bardzo często własne partykularne interesy, nie mające często nic wspólnego z dobrem społeczności lub narodów!Posłużę się tutaj przykładem-Dzwoni Bush do bin Ladena i prosi -stary zrób rozróbę, bo inaczej nie będę mógł wejść na Bliski Wschód po ropę naftową, a przy okazji muszę wykonać kilka poleceń "wynikających z Talmudu'

wiernyinaczej

Wysłany: Nie 19 Wrz, 2004 12:32   Re: Terroryzm-słowo wytrych?

messenger napisał/a:
Czy ludzie nie zauważają , że pod hasłem " uwaga terroryzm " załatwiaja możni tego świata bardzo często własne partykularne interesy, nie mające często nic wspólnego z dobrem społeczności lub narodów!

A czy ludzie nie zauważają, że pod hasłem "walki z okupantami" kryje się nieraz zwykły bandytyzm?

wiernyinaczej

Wysłany: Nie 19 Wrz, 2004 12:33   Re: Terroryzm-słowo wytrych?

messenger napisał/a:
Czy ludzie nie zauważają , że pod hasłem " uwaga terroryzm " załatwiaja możni tego świata bardzo często własne partykularne interesy, nie mające często nic wspólnego z dobrem społeczności lub narodów!

A czy ludzie nie zauważają, że pod hasłem "walki z okupantami" kryje się nieraz zwykły bandytyzm?

Jan Paweł 2 i 1/2

Wysłany: Czw 16 Cze, 2005 18:10   Re: Terroryzm-słowo wytrych?

Yahya napisał/a:
moderator napisał/a:
świat żle odczytał "wybuchy" w madrycie.

:shock: To byl zamach na niewinnych ludzi :!:

To że to był zamach to jest fakt, chodzi o odczytanie czyli interpretację! A co do niewinności tych ludzi to mam zdecydowanie inne zdanie niż ty i zapewne moderator. PRZECIEŻ CI LUDZIE ŻYLI W NAJDOSKONALSZYM SYSTEMIE; SYSTEMIE JAKI CHCE SIĘ NARZUCIĆ RESZCIE ŚWIATA: W DEMOKRACJI. A WIĘC ODPOWIADAJĄ ZA TO CO ICH RZĄD WYPRAWIAŁ W IRAKU.

Yahya napisał/a:
Cytat:
Według mnie to był krzyk rozpaczy świata islamu-ZOBACZCIE NAS I NIE POZWALAJCIE NAS KRZYWDZIC.MY MIŁUJEMY POKÓJ.

:shock: Nie krzywdzie innych to i was nie beda krzywdzic.

No właśnie, czy do walki w Madrycie by doszło gdyby w Iraku nie zamordowano 150 000 ludzi między innymi rękami oddziałów z współwinnej Hiszpanii.

Yahya napisał/a:
Milujecie pokoj zabijac innych .... :?:

Nie o miłowanie pokoju tu chodziło. Moderator raczej nie to miał na myśli. Przecież terroryzm ze swojej definicji (tej politologiczno socjologicznej obowiązującej od kilkudziesięciu lat a nie tej z telewizji szczującej od jakiegoś czasu czyli: „wszystko co jest związane z muzułmanami”) to akt nastawiony na wyrządzenie zupełnie bezsensownej krzywdy.

Yahya napisał/a:
Cytat:
Bo jak inaczej zwrócic czyjąś uwagę jak nie aktem pełnym dramatyzmu.

:shock: Prosze o wiecej takich aktow pelnych dramatyzmu :cry: Tu poniesli smierc ludzie, ktorzy nie mieli nic wspolnego z USA, byc moze byli nawet przeciwko okupacji wojsk hiszpanskich w Iraku.Udalo sie wam. Wojska hiszpanskie wycofuja sie, ale jakim kosztem :evil:

CI LUDZIE ŻYLI W DEMOKRACJI I BYLI ODPOWIEDZIALNI ZA 150.000 ZAMORDOWANYCH PRZEZ MIĘDZY INNYMI ICH WOJSKA. KIEDY SAMI DOSTALI PO TYŁKU TO SIĘ OPAMIĘTALI I POTRAFILI BYĆ NAPRAWDĘ PRZECIWNI I ZMIENIĆ RZĄD.

A jakim kosztem to ci powiem. Kosztem jednej trzydziestej corocznych ofiar polskich wypadków. Kosztem jednej dziesięciotysięcznej polskich ofiar masła. Kosztem jednej dziesięciotysięcznej ofiar napaści na Irak. Kosztem jednej pięćdziesięćotysięcznej corocznych ofiar koncernów tytoniowych. Kosztem jednej stutysięcznej corocznych ofiar braku wody, kosztem jednej studwudziestotysięcznej corocznych ofiar głodu, kosztem jednej stupięćdziesięciotysięcznej corocznych ofiar braku lekarstw.
Pomyślałeś o tym czy zawsze chlipiesz nad ofiarami tylko jak ci każą w telewizorni, i zawsze dajesz dwa złote na biednych jak w telewizorni ci puszczą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, tak z czystego serca…

Yahya napisał/a:
Cytat:
To że hiszpanie wycofali się z iraku świadczy o tym,że usłyszeli ten krzyk a nie o ich tchórzostwie jak sądzi teraz wielu.zapraszam do dyskusji.

Zamachy na dziennikarzy z Polski spowodowaly tylko wzrost poparcia dla dla dalszej akcji Polski w Iraku. Efekt odwrotny co zamierzonego.

Bzdura! Wrecz przeciwnie poparcie się zmniejszyło. A efektem odwrotnym do zamierzonego to jest ta cała napaść na Irak.

Jan Paweł 2 i 1/2

Wysłany: Czw 16 Cze, 2005 18:14   Źle interpretujecie terroryzm

taiidan napisał/a:
moderator jest chyba je...ęty w dekiel jakie wołanie jak biedak na śmietniku doznaje krzywdy to nie morduje niewinnych ludzi " HEJ JESTEM BIEDNY DAJCIE MI PRACĘ ".

Nie o biedaka na śmietniku tu chodziło. Moderator raczej nie to miał na myśli. Przecież terroryzm ze swojej definicji (tej politologiczno socjologicznej obowiązującej od kilkudziesięciu lat a nie tej z telewizji szczującej od jakiegoś czasu czyli: „wszystko co jest związane z muzułmanami”) to akt nastawiony na wyrządzenie zupełnie bezsensownej krzywdy.

taiidan napisał/a:
Szkoda że ja nie przesłuchwałem tych co są odpowiedzialni za zamachy bo metody Gestapo byłyby wyprawą do sklepu z zabawkami.

Nie martw się od wielu wielu lat przesłuchują dużo gorsi od ciebie i gestapowców. Ty się lepiej martw żeby nas kiedyś muzułmanie nie przesłuchali za to co Polska wyprawia w Iraku.

Jan Paweł 2 i 1/2

Wysłany: Czw 16 Cze, 2005 18:16   Amerykanie to bandyci

wiernyinaczej napisał/a:

Ja nie widzę. A niby jaki bandytyzm. Co ci ludzie takiego drogocennego zyskują tak, jak zyskiwaliby bandyci.

Wierny sługa Allaha

Wysłany: Czw 14 Lip, 2005 00:03   Zamachy terrorystyczne to niekiedy konieczność!!!

Zamachy terrorystyczne to niestety konieczność, gdyż judeochrześcijańscy głupcy nie rozumieją innego języka jak tylko język płonących wież.
Piszecie, że islamscy bojownicy mordują niewinnych ludzi w zamachach terrorystycznych. Tak, niestety tak jest, ale odpowiedzcie mi, czemu świat nie reaguje, kiedy izraelscy kryminaliści strzelają do bezbronnych palestyńskich dzieci, rzucających jedynie kamienie w czołgi syjonistycznego okupanta?
Dlaczego USA żądają od Syrii, Libii i Iranu aby pozbyły się swojego arsenału atomowego, podczas gdy ich izraelski sojusznik zgromadził już tyle zapasu tej broni, że może z powodzeniem wysadzić cały Bliski i Środkowy Wschód w powietrze.
Czy Izraelska broń jądrowa nie stanowi zagrożenia dla światowego pokoju?
Dlaczego świat spokojnie przyglądał się temu jak Izrael, za cichym przyzwoleniem USA zamordował duchowego przywódcę Hamasu, szejka Ahmeda Jasina?
"Amerykańska polityka na Bliskim Wschodzie jest przejawem nowego Hitleryzmu" - przywódca Iranu Ajatollach Ali Chameneii.

Musimy być gotowi na to, że niebawem dojdzie do globalnej konfrontacji światem islamu z cywilizacją zachodnią i przyczyną tego konfliktu nie będzie bynajmniej awanturnicza i agresywna postawa Arabów, jak uważają niektórzy zachodni analitycy, lecz konsumpcyjny styl życia amerykanów i całej Judeo-chrześcijańskiej cywilizacji.

Użycie broni atomowej, biologicznej i chemicznej nie będzie zbrodnią!!!
My muzułmanie mamy prawo do obrony przed agresją krzyżowców, a w obliczu faktu, iż wróg posiada przewagę technologiczną w uzbrojeniu konwencjonalnym, wydaje się być uzasadnione, że broń ABC jest jedyną adekwatną bronią jaką my muzułmanie mamy prawo się bronić!!!

just.maysun 

Wysłany: Pią 29 Lip, 2005 12:38   

xxx, ty powinenes pozostac tylko przy jednoczlonkowym nikiem ktory doskonale do ciebie pasuje

bardzo bym nalegala aby usunac nicka tego typa poniewaz jest to obrazajacy Allaha su nick!!!

chce zapytac w odpowiedzi na co to ma byc ten atak na iraq?
ze niby jakie to nieszczescia z rak muzulmanow dostalo sie chrzescijanom ze az musieli isc z wojna na iraq?

bardzo prosze o uswiadomieni

dżumana

Wysłany: Pią 29 Lip, 2005 14:23   

just.maysun napisał/a:
xxx, ty powinenes pozostac tylko przy jednoczlonkowym nikiem ktory doskonale do ciebie pasuje

bardzo bym nalegala aby usunac nicka tego typa poniewaz jest to obrazajacy Allaha su nick!!!

chce zapytac w odpowiedzi na co to ma byc ten atak na iraq?
ze niby jakie to nieszczescia z rak muzulmanow dostalo sie chrzescijanom ze az musieli isc z wojna na iraq?

bardzo prosze o uswiadomieni

a nick naśmiewający się z Jana Pawła II strasznie ci się podobał. Moim zdaniem oba powinny zniknąc.

dżumana

Wysłany: Pią 29 Lip, 2005 14:26   Re: Zamachy terrorystyczne to niekiedy konieczność!!!

DO MODERATORA

piszecie na początku coś o tym że posty obraźliwe i nawołujące do nienawiści będą kasowane a to co w takim razie tu robi?
Wierny sługa Allaha napisał/a:
Zamachy terrorystyczne to niestety konieczność, gdyż judeochrześcijańscy głupcy nie rozumieją innego języka jak tylko język płonących wież.
Piszecie, że islamscy bojownicy mordują niewinnych ludzi w zamachach terrorystycznych. Tak, niestety tak jest, ale odpowiedzcie mi, czemu świat nie reaguje, kiedy izraelscy kryminaliści strzelają do bezbronnych palestyńskich dzieci, rzucających jedynie kamienie w czołgi syjonistycznego okupanta?
Dlaczego USA żądają od Syrii, Libii i Iranu aby pozbyły się swojego arsenału atomowego, podczas gdy ich izraelski sojusznik zgromadził już tyle zapasu tej broni, że może z powodzeniem wysadzić cały Bliski i Środkowy Wschód w powietrze.
Czy Izraelska broń jądrowa nie stanowi zagrożenia dla światowego pokoju?
Dlaczego świat spokojnie przyglądał się temu jak Izrael, za cichym przyzwoleniem USA zamordował duchowego przywódcę Hamasu, szejka Ahmeda Jasina?
"Amerykańska polityka na Bliskim Wschodzie jest przejawem nowego Hitleryzmu" - przywódca Iranu Ajatollach Ali Chameneii.

Musimy być gotowi na to, że niebawem dojdzie do globalnej konfrontacji światem islamu z cywilizacją zachodnią i przyczyną tego konfliktu nie będzie bynajmniej awanturnicza i agresywna postawa Arabów, jak uważają niektórzy zachodni analitycy, lecz konsumpcyjny styl życia amerykanów i całej Judeo-chrześcijańskiej cywilizacji.

Użycie broni atomowej, biologicznej i chemicznej nie będzie zbrodnią!!!
My muzułmanie mamy prawo do obrony przed agresją krzyżowców, a w obliczu faktu, iż wróg posiada przewagę technologiczną w uzbrojeniu konwencjonalnym, wydaje się być uzasadnione, że broń ABC jest jedyną adekwatną bronią jaką my muzułmanie mamy prawo się bronić!!!

Rozumiem że nienawiść w stosunku do nie muzułmanów jest ok.?

just.maysun 

Wysłany: Pią 29 Lip, 2005 15:47   

dzumana, masz swietny przyklad: nick k...._...... jest akceptowany przez moderatora lecz gdy napisalam ten nick omijajac slowo "Allaha" su, cenzurowo i iksiki w poscie mi wstawili.

i co, chcesz dalej szukac sprawiedliwosci? :roll:

tak bo nie widze w tym nic zlego.
papiez byl jak najbardziel ludzki i dobrym czlowiekiem i nie nalezy go stawiac na tej samej wysokosci co Allah su,
tylko Allah su moze nosic to imie a ktos kto robi takie zarty jest conajmniej skrzywiony psychicznie, nie wiem co mu sie w dziecinstwie przydarzylo ze musi tak sie ekshibicjonowac na forum.
jak wiesz duzo wielkich imion jest uzywanych na co dzien (Adam, Mahommed, Abraham, Ewa, Aisha, Jan etc) i nie uwazam aby to byl jakis problem, jednak co boskie zostawmy bogu... :)

widzisz nie wszyscy muzulmanie sa krwiozercy, ja zdaje sobie sprawe jak godnym szacunku byl ten czlowiek i wlasnie darze go szacunkiem - nawet na dlugo przed jego smiercia.

Odpowiedz do tematu