Untitled Document powrót do strony >>> www.muzulmanie.com
www.muzulmanie.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanko!!!!
Autor Wiadomość
A.S.H.

Wysłany: Wto 12 Lip, 2005 19:13   przepraszam

nie chcialam nikogo urazic . piszecie w"kobiety w islamie" a nie w"milosne rozterki"

Madzia

Wysłany: Wto 12 Lip, 2005 19:48   

rozumiem,
ale my jestesmy w zwiazkach z muzulamanami a to wiaze sie bardzo z tematem kobiet w Islamie.

anulinka

Wysłany: Pon 18 Lip, 2005 23:53   

Przestanicie sie klocic... kazdy powinien pisac o czym chce... a jesli masz jakies objekcje , czemu nie skomponujesz nowego topiku... :wink: my jestesmy kobiety, facetow w Islamie... :wink: buzka

Madzia

Wysłany: Wto 19 Lip, 2005 14:23   

hej,
masz racje-ale Mu napisałaś :P :P :P

A.S.H.

Wysłany: Wto 19 Lip, 2005 15:22   

dziewczynki, wy nigdy nie bedziecie kobietami facetow w islamie, jestescie i bedziecie zabawkami braci ktorzy grzesza

anulinka

Wysłany: Sro 20 Lip, 2005 00:00   

:wink: A w dodatku , jakie ma gadane....no nie wiem, ale nie osadzaj innych wedlug siebie, moze ty masz w zwyczaju zabawy z kumpelkami z podworka, ale to nie znaczy, ze inni to robia..."nie grzesz"

anulinka

Wysłany: Sro 20 Lip, 2005 00:08   

A bym zapomniala, jesli jestes Muzulmanka (dowiedzialam sie, ze jestes ONA, sorrki za pomylke), to powinnas wiedziec, ze to nie grzech dla Muzulmanina byc z Chrzescijanka (Ludzie Ksiegi), przeciwienstwie do Muzulmanek i Chrzescijan.

P>S Bog jest jeden i ten sam to po co te bzdurne dyskusje... przeciez nie ma 10 stworcow grajacych razem w ping ponga w niebie ( ten nalezy do mojej druzyny, a ten do twojej) :roll:

just.maysun 

Wysłany: Czw 28 Lip, 2005 15:24   

well well well....

dokladnie, khm prawie dokladnie, przeczytalam ten post do konca (prawie dokladnie bo w pewnym momencie poczulam sie niedobrze czytajac takie glupoty) i popieram to co powiedziala A.S.H dziewczynki.

gdyby glupota miala skrzydla to byscie z pewnoscia juz dawno mogly latac zamiast easy jeta...

wasi chlopcy wcale nie sa godni nazywania siebie muzulmaninami poniewaz pozostaja w nielegalnym zwiazku z kobieta - w islamie TYLKO zwiazek z zona zasluguje na szacunek! - czyli wasi przyjaciele sa grzesznikami.

nie dziwie sie skad sie takie historie i Rutkowscy sie biora skoro w polsce jest tyle takich "niebieskookich" panienek jak wy...

od razu wam z reka na sercu mowie ze te wasze Abdule i inne Muminy NIE beda was szanowac ani sluchac po slubie bo wy na to nie zaslugujeci - oni z reszta tez nie zasluguja na szacunek jako ze w tak zlym kierunku swoje zycie popychaja. dlaczego taki Abdul ma byc dobrym mezem skoro jest zlym muzulmaninem? na czym opierzesz swoje zaufanie do niego skoro on juz zlamal najwazniejsze wartosci zycia kazdego muzulmanina? do kogo sie zwrocisz o pomoc gdy z Abdula itp wyjdzie na wierzch nowa europejska kultura? kto go powstrzyma, nawroci? on juz sam nie wierzy w Allach su, skoro robi cos tak bardzo godnego potepienia jak zycie w konkubinacie, oklamywanie, picie...

nie robcie zlej opinii polkom a takze wszystkim muzulmanom bo wierzcie mi : nie wszyscy sa tacy jak wasi wybrancy!!!!

wstydzcie sie dziewczyny, a pfe!!! podejzewam ze wy wszystkie jestescie w tym samym wieku - 20 z malym plusem i dlatego z waszych ust wychodza takie glupoty, spodziewam sie ze z wiekiem wam to minie.

jak juz wczesniej dostrzeglam wymienilyscie sie numerami gg wiec prosze bardzo o kontynuowanie swej dalszej dyskusji na prywatnym gruncie bo ten temat ABSOLUTNIE nie nadaje sie na te forum! propagujecie zycie w nielegalnych zwiazkach co jest KARANE w islamie!!!!

ten temat osobiscie we mnie godzi jako ze jestem w zwiazku MALZENSKIM z muzulmaninem oraz sama takze jestem muzulmanka!

jesli bedziecie kontynuowac ten topic bede zmuszona doniesc o tym moderatorowi i on juz sie odpowiednio ta sprawa zajmie

wasze wypowiedzi sa dosc niemoralne a sposob w jaki zaatakowalyscie A.S.H wrecz chamski!

to ze A.S.H nie powrocila do tego watku prosze nie tlumaczyc sobie jakims tchorzostwem z jej strony lecz raczej podejrzewam niechecia i obrzydzeniem

dziekuje bardzo.

Prosmy Najwyzszego Allaha aby dal wam troche rozumu a waszym zbladzonym muzulmanskim przyjacielom wiecej sily i wiary

Basima 

Wysłany: Pią 16 Wrz, 2005 00:41   Prośba

Moderator widzi i nie grzmi???
Przecież to wstyd, żeby na tym forum, a przynajmniej w tym dziale miala miejsce dyskusja ocierająca się o problemy "Bravo Girl"...
Zwracam się z uprzejmą prośbą do szanownego Moderatora o usunięcie bezsensownych wypocin "dziewczynek".

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku.
Jazak''Allah

just.maysun 

Wysłany: Pon 19 Wrz, 2005 23:47   

Assalamu alaykom Basima,

moderator widzial i zagrzmial :wink:

nie wycinam tych postow poniewaz stwierdzilam ze warto jest pokazac jakie czesto maja podejscie dziewczynki do Islamu i co tak na prawde je do tej religii przyciaga.
staralam sie im tez wytlumaczyc ze ich stosunek do naszej religii jest zly jak rowniez i to ze nie wszyscy ludzie ktorzy sie urodzili muzulmaninami sa godni tej religii.

rowniez wolnosc wypowiedzi jest jednym z tematow... do tej pory dziewczynki udowodnily ze to ich partnerzy sa godni potepienia a nie Islam.
licze tez na opinie innych urzytkownikow co mysla o tego typu relacjach i ludziach.

Basima, pozostaje nam sie modlic o to by dziewczynki wydoroslaly i nabraly rozumu, a rownoczesnie starac sie wytlumaczyc w jak wielkim sa bledzie.

Dziekuje za Twoja czujnosc i licze na wieksza aktywnosc z Twojej strony na forum.

Allah z Toba...

dżumana

Wysłany: Czw 22 Wrz, 2005 11:42   

nie wycinam tych postow poniewaz stwierdzilam ze warto jest pokazac jakie czesto maja podejscie dziewczynki do Islamu i co tak na prawde je do tej religii przyciaga.

właśnie i dlatego nie ma się co tak chwalić że tyle kobiet przyjmuje islam, bo same widzićie z jakich w większości powodów, za jakiś czas ja słusznie zauważyłaś one dorosną i dadzą sobie spokój islamem

just.maysun 

Wysłany: Czw 22 Wrz, 2005 21:24   

dzumana, poniewaz kobiety ktore powaznie mysla nad przylaczeniem sie do Islamu nigdy nie "swieta" tak po forach. to ze ich nie zauwazasz nie znaczy ze ich nie ma. one na prawde szukaja wiedzy ani przyjaciolki "co to tez spotyka sie z muzulmaninem"
i wlasnie takie dziewczeta pozniej placza wielkimi lzami ze zostale oszukane bo on sie zmienil, bo religia jest zla, wysylajcie detektywa Rutkowskiego!

thurayya 
La illaha ill Allah

Wysłany: Sro 14 Gru, 2005 19:08   czasem tak bywa

Witam wszystkie forumowiczki - zarówno muzułmanki, jak i wyznawczynie innych religii.

Widzę, iż powyższy wątek dawo nie był poruszany, ale czytając jego treść po prostu muszę się wypowiedzieć.
Zgadzam się z wypowiedziami użytkowników/użytkowniczek o nick'ach: A.S.H. oraz just.maysun.
Po prostu słabo mi się robi jak słucham podobnych historii. Temat związków z katoliczkami i to właśnie na takich zasadach jest szeroko roztrząsany w sieci, poza tym sama byłam i jestem świadkiem podobnych historii, a jako muzułmanka przytakuję komentarzowi A.S.H. - ci faceci, nad którymi tak się rozpływacie w komentarzach i o których tak gorąco dyskutujecie i na których temat snujecie tak daleko zakrojone fantazje, jak małżeństwo, to grzesznicy, którzy nie potrafią uszanować zasad danych ludziom przez Boga.
No chyba żadna z was mi nie powie, iż w chrześcijaństwie / katolicyzmie itd. dozwolone jest cudzołóstwo?
A co do kwestii skromnego ubioru - odsyłam do lektury Biblii, jeśli nie uznajecie Quranu za źródło prawdziwej wiedzy.
No i niestety muszę was rozczarować, ale często - nie we wszystkich przypadkach, ale jednak - zdarza się, iż rodzina takiego "wybranka" jest nieprzychylnie nastawiona do partnerki swojego syna/brata/czy kim on dla nich jest, pochodzącej z Europy. Tym bardziej oni sami - jak już poważnie zaczynają myśleć o założeniu prawdziwie muzułmańskiej rodziny.
Czy myślicie, że któraś z szanujących się dziewcząt / kobiet u nich w kraju zgodziłaby się na podobny układ? Nie mam nic do sposobu waszego prowadzenia się - nie mnie to oceniać, ale podejście do tzw. "chodzenia" w środowisku prawdziwie muzułmańskim jest jasne - to najzwyklejszy brak szacunku do samej/samego siebie - a któż was będzie szanować, jeśli nie wy same?
Podkreślam "w prawdziwie muzułmańskim środowisku", ponieważ wielu muzułmanów mieni się tak tylko z powodu swego pochodzenia, co nie ma większego związku z posiadaną wiedzą religijną lub codziennym praktykowaniem islamu (czyt. unikanie rzeczy zabronionych - m.in. cudzołóstwa, które jest jednym z najobrzydliwszych grzechów dla Boga).
Proszę was, zastanówcie się czy jest sens życia z człowiekiem, który okłamuje Boga - tym szybciej okłamie was.
Często też zdarza się, iż ten człowiek jednak nawróci się lub zechce stosować zasady islamu, wtedy dla drugiej strony w takim związku może być to bardzo trudne - szczególnie, jak już np. pojadą do jego kraju, czy w pewien sposób zwiążą swe życie z nim.

No i ogólnie takie dyskusje dla mnie - osobiście - stanowią właśnie dowód na zepsucie społeczeństwa - kto by pomyślał, że kiedykolwiek prywatne sprawy będą omawiane na forum publicznym. Nie wspominając, iż poruszane tematy dotyczą moralności.
Poza tym treść tych dyskusji jest dla mnie co najmniej niesmaczna i odpychająca - tym bardziej, iż słyszę o grzechach niejako współbraci w religii.

Z poważaniem dla wszystkich muzułmanów - oby Bóg was poprowadził drogą prostą i byście nigdy nie zawahali się w sprawach islamu i przestrzegania zasad.
Z poważaniem dla wyznawców innych religii, byście odnaleźli prostą drogę i by Bóg wam w tym dopomógł.

Maryam

Wysłany: Pią 23 Cze, 2006 16:54   

WItam / Salem Aleykum,

Jestem zupelnie nowa na tym forum i czytam sobien czytam...i jestem jak najbardziej zszokowana.

Jestem z praktykujacej rodziny katolickiej ale zgadzam sie w zupelnosci z Thurayya i Just.maysun. W kazdej religii sa Ci ktorzy naprawde daja swiadectwo o swojej wierze i tacy ktorzy nic sobie z tego nie robia. Nie ma znaczenia czy to chrzescijanie czy muzulmanie.

Ostatnio poznalam muzulmanina (sama nie pije, nie pale i nie spozywam wieprzowiny od dawna). Ale zastanawiam sie nad takim zwiazkiem, skoro powinien on byc na cale zycie. Bardzo bylabym wdzeczna o podanie kilku precyzji jak zwiazek "mieszany" wyglada (bez diabolizacji). Ewentualnie podaje privata kkosyl@yahoo.com

Dziekuje z gory

Aggnieszka

Wysłany: Nie 09 Mar, 2008 20:37   

Maryam napisał/a:
WItam / Salem Aleykum,

Jestem zupelnie nowa na tym forum i czytam sobien czytam...i jestem jak najbardziej zszokowana.

Jestem z praktykujacej rodziny katolickiej ale zgadzam sie w zupelnosci z Thurayya i Just.maysun. W kazdej religii sa Ci ktorzy naprawde daja swiadectwo o swojej wierze i tacy ktorzy nic sobie z tego nie robia. Nie ma znaczenia czy to chrzescijanie czy muzulmanie.

Ostatnio poznalam muzulmanina (sama nie pije, nie pale i nie spozywam wieprzowiny od dawna). Ale zastanawiam sie nad takim zwiazkiem, skoro powinien on byc na cale zycie. Bardzo bylabym wdzeczna o podanie kilku precyzji jak zwiazek "mieszany" wyglada (bez diabolizacji). Ewentualnie podaje privata kkosyl@yahoo.com

Dziekuje z gory

Salaam!!!
Moim zdaniem powinnaś zajrzeć na www.islam.fora.pl tam jest o tym napisane i jest duzo muzulmanów i nie tylko ktorzy z checią odpowiedza na twoje pytanie!!:DxD I ktorzy maja taki sam problem lub juz go rozwiazali...

Zafira:):)

Odpowiedz do tematu