Untitled Document powrót do strony >>> www.muzulmanie.com
www.muzulmanie.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
nowa lista uzytkownikow
Autor Wiadomość
welea 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009 23:47   

Zahra napisał/a:
Izabella napisał/a:
witam wszystkich muzułmanów i niemuzułmanów.
Jestem polką(katoliczką), mam męża muzułmanina i mam córkę,ale ona jest nieochrzczona.
kochamy sie bardzo z mężem,ale sprawa religii jeszcze ciągle jest niejasna.On chciałby abym przeszła na islam.
Często rozmawiamy o Koranie,mam w domu Koran,ale jakoś jak czytam nie przekonuje mnie.
Dodam też ze gdy się poznaliśmy to sprawa naszej religii była uzgadniana,że ja zostanę w swojej a on w swojej religii.
Dziecko tez miało samo wybrać w jakiej religii chciałoby być.Ale narazie to ona nie jest ochrzczona,a wieć nie należy do kościoła.
Denerwuje mnie to,ponieważ przed ślubem nie tak uzgadnialiśmy.
Chciałbym się dowiedzieć,czy można ten problem jakos rozwiązać aby mąż był zadowolony i ja również.
Może ktoś z Was miał podobny problem i udało się go jakoś szczęśliwie rozwiązać.
Pozdrawiam

Witam Izabella.
Według zasad Islamu, niestety dla Ciebie, ale ojciec powinien wychowywać dziecko w swojej religii. Powinien Cię o tym poinformować przed ślubem i dzieckiem. Ja jestem muzułmanką, więc trudno mi być obiektywną w tym przypadku...

Jak dziecko ma samo wybrac religie to czemu chcesz je chrzcic, to chyba byloby narzucenie mu twojej religii, ja bym poczekala i starala sie wychowac dziecko na dobrego czlowieka nauczyc je milosci do Boga a pozniej niech wybierze swoja droge (oby to byl Islam), a maz nie moze cie zmuszac do zmiany religii moze z toba o tym rozmawiac ale decyzja nalezy do ciebie, nie moze cie do tego zmusic, wiem ze teoretycznie to wszystko wyglada pieknie i latwo ale w praktyce to juz inna bajka, jestem muzulmanka wiec nie mam podobnego problemu , ale znam mnustwo muzulmanow " z urodzenia" i wiem ze w podobnej sytuacji nie ustapiliby aby dziecko nie bylo muzulmaninem to byloby wbrew Bogu i temu czego uczy Koran radze wiec szczera rozmowe z mezem i postawienie jasno wlasnych oczekiwan

[ Dodano: Czw 26 Lut, 2009 23:48 ]
Zahra napisał/a:
Izabella napisał/a:
witam wszystkich muzułmanów i niemuzułmanów.
Jestem polką(katoliczką), mam męża muzułmanina i mam córkę,ale ona jest nieochrzczona.
kochamy sie bardzo z mężem,ale sprawa religii jeszcze ciągle jest niejasna.On chciałby abym przeszła na islam.
Często rozmawiamy o Koranie,mam w domu Koran,ale jakoś jak czytam nie przekonuje mnie.
Dodam też ze gdy się poznaliśmy to sprawa naszej religii była uzgadniana,że ja zostanę w swojej a on w swojej religii.
Dziecko tez miało samo wybrać w jakiej religii chciałoby być.Ale narazie to ona nie jest ochrzczona,a wieć nie należy do kościoła.
Denerwuje mnie to,ponieważ przed ślubem nie tak uzgadnialiśmy.
Chciałbym się dowiedzieć,czy można ten problem jakos rozwiązać aby mąż był zadowolony i ja również.
Może ktoś z Was miał podobny problem i udało się go jakoś szczęśliwie rozwiązać.
Pozdrawiam

Witam Izabella.
Według zasad Islamu, niestety dla Ciebie, ale ojciec powinien wychowywać dziecko w swojej religii. Powinien Cię o tym poinformować przed ślubem i dzieckiem. Ja jestem muzułmanką, więc trudno mi być obiektywną w tym przypadku...

Jak dziecko ma samo wybrac religie to czemu chcesz je chrzcic, to chyba byloby narzucenie mu twojej religii, ja bym poczekala i starala sie wychowac dziecko na dobrego czlowieka nauczyc je milosci do Boga a pozniej niech wybierze swoja droge (oby to byl Islam), a maz nie moze cie zmuszac do zmiany religii moze z toba o tym rozmawiac ale decyzja nalezy do ciebie, nie moze cie do tego zmusic, wiem ze teoretycznie to wszystko wyglada pieknie i latwo ale w praktyce to juz inna bajka, jestem muzulmanka wiec nie mam podobnego problemu , ale znam mnustwo muzulmanow " z urodzenia" i wiem ze w podobnej sytuacji nie ustapiliby aby dziecko nie bylo muzulmaninem to byloby wbrew Bogu i temu czego uczy Koran radze wiec szczera rozmowe z mezem i postawienie jasno wlasnych oczekiwan

haifafatmamurat

Wysłany: Sro 28 Paź, 2009 16:57   

Powinnaś przed ślubem cywilnym zastanowic się i ustalic co będzie jezeli na świat przyjdzie Wasze dziecko, Rozwarzyc za i przeciw. Ale teraz juz jest za późno aby się wycofac. Samą milością usłaną różami nie zyje człowiek czasami trzeba isc na kompromis bynajmniej w tym przypadku dla dobra dziecka i Waszej Rodziny.
Zapewne interesowałaś się Islamem i wiedzialaś że dziecko muzułmanina przyjmuje na siebie religię swojego ojca. Nie rozumiem w czym problem teraz. Jeżeli kochasz męża i szanujesz Jego bardzo Cię proszę zastanów się czy swoim wahaniem w kwestii religi nie ranisz go, uswiadamiając mu że Waszego związku nie traktowalas poważnie od samego początku. Pozdrawiam

nati

Wysłany: Sro 02 Gru, 2009 21:55   

mam na imię natalia mieszkam w katowicach od niedawna jestem muzłumanką bardzo chciałabym się zaprzyjażnić z muzłumanami w Polsce

mahi

Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 22:19   

Salam aleykum!Nazywam się Mahi i jestem od 2 lat Muzułmanką!Poszukuję sióstr oraz braci z Wrocławia!Proszę odedzwijcie się!Mój nr gg 18267245.

annusia

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 18:48   

Witam
jestem dziewczyna, mam 21 lat i bardzo bym chciala poznac wyznawcow islamu w moim przedziale wiekowym. Chcialabym aby mi ktos opowiedzial o tej religii.
Bardzo prosze o konkakt
moje gg 11213409

Latifa_78

Wysłany: Sob 17 Lip, 2010 20:17   

Salam alaikum.Jestem Latifa.Mieszkam w kujawsko-pomorskim.Jestem muzułmanką od niecałych 2 miesięcy..Mój narzeczony jest również muzułmaninem(mieszka w Tunezji).Chętnie nawiążę kontakt z siostrami i braćmi w wierze.Moje gg 7370357

izamisiek

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 09:02   Re: nowa lista uzytkownikow

Salima napisał/a:
Salam Alejkum,
to ja Salima, moim zdaniem to dobry pomysl na stworzenie takiej listy.
Wiem jak trudna jest byc samym i bys Muzulmaninem.
Pomoze to na pewno wielu osobom.
Sorry za bledy, juz dawno nie pisalam po polsku.
Salam Alejkum
do wszystkim siostr i braci,
Salima

ASSALAMU ALEYKUM
GENIALNY POMYSŁ Z LISTĄ. W MOIM MIEŚCIE POZNANIU JEST BARDZO OGRANICZONA MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU Z SIOSTRAMI. JESLI TWORZYSZ TĘ LISTĘ LUB POTRZEBUJESZ POMOCY W JEJ UTWORZENIU CHĘTNIE POMOGĘ.
ASSALAMU ALEYKUM.

Monika_Malak

Wysłany: Sro 12 Paź, 2011 19:13   

ikona napisał/a:
witam wszystkich...

na temat islamu wiem na razie stosunkowo niewiele.... ale pragne poszerzyc swoja wiedze...

zalezy mi na jakiejkolwiek pomocy z waszej strony....

mieszkam nie daleko Poznania ok 50km, mam 21 lat

Cześć. jestem Monika. Mieszkam w Poznaniu. Mam 20lat. Jeśli chcesz możemy się jakoś zgadać :) pozdrawiam.

[ Dodano: Sro 12 Paź, 2011 20:25 ]
Salam Aleykum....
Jestem Monika. Mieszkam w Poznaniu, mam 20lat. Bardzo chciałabym poznać kogoś takiego jak ja kto kocha islam, Allaha i wszystko co wiąże się z tą religią... Jestem otwarta na poznanie nowych ludzi.... Pozdrawiam:):):):)

azaviel

Wysłany: Czw 29 Mar, 2012 10:27   

Hej,
szukam dziewczyny z Warszawy, ktora moglaby nauczyc mnie İslamu. Mysle powaznie o przejsciu na İslam, jednak oprocz mojego narzeczonego, nie znam nikogo kto moglby mnie wprowadzic w ta religie.
Bede wdzieczna za pomoc.
Ania

Aga 

Wysłany: Czw 25 Paź, 2012 18:48   szukam sióstr ze Szczecina

Asalamu aleikum ...
szukam sióstr ze Szczecina i okolic. Przeszłam na islam jakiś czas temu i bardzo bym chciała miec mozliwość rozmów z muzułmankami...rozmowa ,wspólna modlitwa czy spotkania..to coś czego mi trzeba a niestety nie mam takiej możliwości

gg1905771
Aga

pchelkapaula

Wysłany: Nie 27 Paź, 2013 13:27   

Witam, mam na imie Paulina. Jestem zdecydowana przejsc na islam. Prosze o kontakt ludzi z Legnicy lub okolic. Pozdrawiam, 537540487

DobraKobieta199 

Wysłany: Sro 15 Cze, 2016 10:52   

Witam jestem nowym użytkownikiem forum
Poszukuję osób które są muzułmanami bądź chcą przejść na Islam
Jestem Daria mam 24 Lata
Gdyby była jakaś osoba chętna do rozmowy >>> 570799347

Odpowiedz do tematu