Untitled Document powrót do strony >>> www.muzulmanie.com
www.muzulmanie.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
prawa kobiet
Autor Wiadomość
Gosias

Wysłany: Sro 12 Paź, 2005 16:17   

olenka, po jednostce nie mozna oceniac grupy! to ze akurat ty w przeszlosci sie zwiazalas z grzesznikiem to jest twoj pech ale wcale to nie oznacza ze wszyscy muzulmanie sa tacy. na potwierdzenie powiem ze z tego co mowisz TYLKO JEDEN muzulmanski facet byl twoim partnerem - dla mnie to oznacza ze wszyscy pozostali sa lepsi od twego bylego narzeczonego bo nie zadawal sie z kobieta niebedaca jego zona.
jesli tego nie rozumiesz to radze sie rozejrzec wokol i sprawdzic ilu innych muzulmanow nawet na chwile nie zatrzyma na tobie wzroku poniewaz maja Allaha w sercu i stosuja sie do jego nakazan... to chyba wieksza ilosc niz tych co z toba sypiali, wiec dlaczego ich nie podasz jako przyklad muzulmanstwa???

Z mojej obseracji wiecej jest tych, o ktorych pisze olenka. Zapraszam do Londynu tych ktorzy chca sie przekonac sami. Przed ramadanem w klubach bylo ich mnostwo, teraz rzadko mozna ich spotkac. Po ramadanie znowu bedzie tak jak przed. Beda tak wyposzczeni, ze po pierszym spotkaniu zaproponuja spedzenie wspolnie nocy. Wiem to z autopsj ii opowiadan kolezanek. Nigdy nie spotkalam sie z tym w Polsce czy gdziekolwiek na swieci aby Polak zaproponowal mi spedzenie nocy po pierwszym spotkaniu na dyskotece. Poznlam tu tez wielu Francuzow ale od nich takowej propozycji rowniez nie uslyszalam.

Spor na temat religii jest bezsenspwny bo nie zylismy w tamtych czasach pare tysiecy lat temu i nie wiemy jak to zostalo zapisane, kto co przekrecil, co dodal, co zapomnial. Najwazniejsze, ze wierzymy ze jest taki ktos jak Bog, staramy sie jak mozemy stosowac do jego zasad, co jest dla kazdego z nas bardzo trudne. Powinnismy raczej wsperac sie nawzajem, wymieniac poglady, uczyc sie od siebie nawzajem. To co jest dobre a co zle to kazdy wie, czuje instynktownie, bez czytania Biblii czy Koranu czy Bagavadgithy czy innych madrych dziel.
Bog z Wami wszystkimi

[ Dodano: Sro 12 Paź, 2005 22:57 ]
"olenka, po jednostce nie mozna oceniac grupy! to ze akurat ty w przeszlosci sie zwiazalas z grzesznikiem to jest twoj pech ale wcale to nie oznacza ze wszyscy muzulmanie sa tacy. na potwierdzenie powiem ze z tego co mowisz TYLKO JEDEN muzulmanski facet byl twoim partnerem - dla mnie to oznacza ze wszyscy pozostali sa lepsi od twego bylego narzeczonego bo nie zadawal sie z kobieta niebedaca jego zona.
jesli tego nie rozumiesz to radze sie rozejrzec wokol i sprawdzic ilu innych muzulmanow nawet na chwile nie zatrzyma na tobie wzroku poniewaz maja Allaha w sercu i stosuja sie do jego nakazan... to chyba wieksza ilosc niz tych co z toba sypiali, wiec dlaczego ich nie podasz jako przyklad muzulmanstwa???"

Z mojej obseracji wiecej jest tych, o ktorych pisze olenka. Zapraszam do Londynu tych ktorzy chca sie przekonac sami. Przed ramadanem w klubach bylo ich mnostwo, teraz rzadko mozna ich spotkac. Po ramadanie znowu bedzie tak jak przed. Beda tak wyposzczeni, ze po pierszym spotkaniu zaproponuja spedzenie wspolnie nocy. Wiem to z autopsj ii opowiadan kolezanek. Nigdy nie spotkalam sie z tym w Polsce czy gdziekolwiek na swieci aby Polak zaproponowal mi spedzenie nocy po pierwszym spotkaniu na dyskotece. Poznlam tu tez wielu Francuzow ale od nich takowej propozycji rowniez nie uslyszalam.

Spor na temat religii jest bezsenspwny bo nie zylismy w tamtych czasach pare tysiecy lat temu i nie wiemy jak to zostalo zapisane, kto co przekrecil, co dodal, co zapomnial. Najwazniejsze, ze wierzymy ze jest taki ktos jak Bog, staramy sie jak mozemy stosowac do jego zasad, co jest dla kazdego z nas bardzo trudne. Powinnismy raczej wsperac sie nawzajem, wymieniac poglady, uczyc sie od siebie nawzajem. To co jest dobre a co zle to kazdy wie, czuje instynktownie, bez czytania Biblii czy Koranu czy Bagavadgithy czy innych madrych dziel.
Bog z Wami wszystkimi

[ Dodano: Czw 13 Paź, 2005 10:19 ]
just.maysun napisał/a:

olenka, po jednostce nie mozna oceniac grupy! to ze akurat ty w przeszlosci sie zwiazalas z grzesznikiem to jest twoj pech ale wcale to nie oznacza ze wszyscy muzulmanie sa tacy. na potwierdzenie powiem ze z tego co mowisz TYLKO JEDEN muzulmanski facet byl twoim partnerem - dla mnie to oznacza ze wszyscy pozostali sa lepsi od twego bylego narzeczonego bo nie zadawal sie z kobieta niebedaca jego zona.
jesli tego nie rozumiesz to radze sie rozejrzec wokol i sprawdzic ilu innych muzulmanow nawet na chwile nie zatrzyma na tobie wzroku poniewaz maja Allaha w sercu i stosuja sie do jego nakazan... to chyba wieksza ilosc niz tych co z toba sypiali, wiec dlaczego ich nie podasz jako przyklad muzulmanstwa???

Bog z Wami wszystkimi

anulinka

Wysłany: Wto 08 Lis, 2005 23:19   

Zgadzam sie z wami Dzumana i Gosia ...Bravo... nie moge zrozumiec jak latwo jest wam muzulmanskie dziewczyny latwo jest ktytykowac i oczerniac wasza kulture, bo Polska kultura jest wlasnie wasza, nie urodzilyscie sie w Egipcie czy Pakistanie, a wlasnie w Polsce, a zachowujecie sie tak jakby wasze korzenie byly czyms gorszacym... Nazywacie nas Polki kurwiszonami, a same jestescie Polkami , ale kazdy ocenia wg siebie...Nie wiecie nic na moj temat i nie macie prawa osadzac mnie ani mojego zwiazku...Moze dla was malzenstwo aranzowane miedzy rodzinami jest lepsze, zwykly traktat, on placi posac wiec zona jego...inne malzenstwo nie wchodzi w gre , bo przeciez grzech gadac z obcym mezczyzna, co? Z reszta mowisz ze mezczyzna moze byc prawdziwa bestia, jak pomysli o wszystkich poprzednich facetach swojej zony, a wy jak reagujecie, w koncu nie poslubilyscie dziewicy, a moze czekal ze swoja niewinnoscia az do slubu...

A propos roznicy miedzy pokrzywdzonymi- kobieta muzulmanska jest bardziej...czemu wszyscy podkreslaja, ze na zach jest o 80 proc wiecej rozwodow niz w krajach arabskich? a gdzie pojdzie kobieta muzulmanska , ktora chce zostawic meza? Znajoma tu w UK miala meza , ktory ja bil, pewnej nocy po awanturze spakowala sie i pobiegla do rodzicow , co oni zrobili- wracaj do meza i pros go zeby sie przyjaj z powrotem....

A.S.H.

Wysłany: Nie 13 Lis, 2005 22:03   

[quote="anulinka"]Zgadzam sie z wami Dzumana i Gosia ...Bravo... nie moge zrozumiec jak latwo jest wam muzulmanskie dziewczyny latwo jest ktytykowac i oczerniac wasza kulture, bo Polska kultura jest wlasnie wasza, nie urodzilyscie sie w Egipcie czy Pakistanie, a wlasnie w Polsce, a zachowujecie sie tak jakby wasze korzenie byly czyms gorszacym... Nazywacie nas Polki kurwiszonami, a same jestescie Polkami , ale kazdy ocenia wg siebie...Nie wiecie nic na moj temat i nie macie prawa osadzac mnie ani mojego zwiazku...Moze dla was malzenstwo aranzowane miedzy rodzinami jest lepsze, zwykly traktat, on placi posac wiec zona jego...inne malzenstwo nie wchodzi w gre , bo przeciez grzech gadac z obcym mezczyzna, co? Z reszta mowisz ze mezczyzna moze byc prawdziwa bestia, jak pomysli o wszystkich poprzednich facetach swojej zony, a wy jak reagujecie, w koncu nie poslubilyscie dziewicy, a moze czekal ze swoja niewinnoscia az do slubu...

A propos roznicy miedzy pokrzywdzonymi- kobieta muzulmanska jest bardziej...czemu wszyscy podkreslaja, ze na zach jest o 80 proc wiecej rozwodow niz w krajach arabskich? a gdzie pojdzie kobieta muzulmanska , ktora chce zostawic meza? Znajoma tu w UK miala meza , ktory ja bil, pewnej nocy po awanturze spakowala sie i pobiegla do rodzicow , co oni zrobili- wracaj do meza i pros go zeby sie przyjaj z powrotem....[/quote]
... no i co, przyjal sie???

PATRYCJA

Wysłany: Czw 06 Mar, 2008 11:36   MUZULMANKI

siemnka ja niestety manm do czynienia z robactwem muzulmanskim z" mezczyznami" i z kobietami muzulmanskimi, ja pisze " mezczyzna " w cudzyslowiu bo muzulmanie to zwiezeta i obserwujac ich i mojeg psa odnosze wrazenie ze moj pies jes bardziej ludzki niz muzulmanie , ale cuz sie dziwic postepuja tak jak im przykazal muhamet a muhamet byl zwyklym hiohsztaplerem i to gorszym od RYDZYKA
co do muzulmanek - no coz okrywaja glowy chustami a d... otwieraja kazdemu
pozdrawiam zwierzyniec

Wysłany: Czw 03 Cze, 2010 00:20   

Oczekuje na akceptację

welea 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Nie 04 Lip, 2010 15:30   Re: MUZULMANKI

PATRYCJA napisał/a:
siemnka ja niestety manm do czynienia z robactwem muzulmanskim z" mezczyznami" i z kobietami muzulmanskimi, ja pisze " mezczyzna " w cudzyslowiu bo muzulmanie to zwiezeta i obserwujac ich i mojeg psa odnosze wrazenie ze moj pies jes bardziej ludzki niz muzulmanie , ale cuz sie dziwic postepuja tak jak im przykazal muhamet a muhamet byl zwyklym hiohsztaplerem i to gorszym od RYDZYKA
co do muzulmanek - no coz okrywaja glowy chustami a d... otwieraja kazdemu
pozdrawiam zwierzyniec

widze, ze twoja wiedza na temat Islamu i pozycji kobiety w Islamie jest rownie imponujaca jak twoja ortografia

Odpowiedz do tematu